Вакцинація від кліщового енцефаліту

Кліщовий енцефаліт - гостра вірусна інфекція, що характеризується вираженим ураженням ЦНС, лихоманкою та інтоксикацією організму. Це дуже важке захворювання, яке може призвести не тільки до інвалідності, а й до смерті. Попередити розвиток важкої хвороби допоможе щеплення від кліщового енцефаліту. Енцефаліт має сувору сезонність - зустрічається з ранньої весни й до пізнього літа. Щеплення від кліщового енцефаліту роблять взимку або ранньою весною, але не пізніше 2 тижнів до активного етапу в життєдіяльності кліщів або передбачуваної поїздки в місця, де ризик зараження найбільш високий. Курс імунізації складається з 3-кратного введення препарату. Ревакцинація від кліщового енцефаліту проводитися кожні 3 роки у вигляді однієї ін'єкції.

Запишись до лікаря онлайн

Краще заздалегідь записатись на прийом до лікаря на визначений час та день, ніж чекати в черзі! Пацієнти, які зареєструвались на прийом, будуть оглянуті саме в той час, на який вони записались.


    check_box Натискаючи на кнопку «Підтвердити», я даю згоду на обробку персональних даних і погоджуюся c політикою конфіденційності