Харківська Марина В’ячеславівна

Харківська Марина В’ячеславівна

Сімейний лікар, кардіолог

Лікар вищої категорії за спеціальністю загальна практика – сімейна медицина.

В 2011 році закінчила Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця за спеціальністю лікувальна справа.

Досвід роботи: 12 років.

Працювала у терапевтичному відділенні КМКЛ № 1 та має 10 річний досвід амбулаторного прийому у Деснянському районі м. Києва.

Лікар постійно вдосконалюється, здійснює неперервний розвиток: курси тематичного удосконалення, семінари, міжнародні конференції, майстер-класи.

Брала участь у таких заходах: конгрес з міжнародною атестацією ACCME « Iй Міжнародний конгрес FamilyDOC Congress», конгрес «Antibiotic resistance STOP! », конференція «Наука, інновації та освіта: проблеми та перспективи сучасної медицини», Національний конгрес кардіологів України, школа «Артеріальна гіпертензія – коморбідність і супутні захворювання», Національна школа гастроентерологів, школа ендокринологів, школа невролога, Львівський весняний міжнародний саміт: внутрішні хвороби, школа доказової медицини, Війна і люди: як зберегти психічне здоров’я, тощо.

Займається діагностикою та лікуванням пацієнтів з хворобами серцево-судинної системи, захворюваннями шлунково-кишкового тракту, опорно-рухового апарату, сечостатевої системи, вірусних і застудних захворювань. Консультує з приводу планової і сезонної вакцинацій. Складає індивідуальну програму обстеження пацієнта.

Ведення пацієнтів від 18 років.

Пріоритетні напрямки практичної діяльності:

  • Щорічний чекап пацієнтів
  • Консультування з приводу вакцинації
  • Оформлення медичних документів
  • Ведення коморбідних пацієнтів

Запишись до лікаря онлайн

Краще заздалегідь записатись на прийом до лікаря на визначений час та день, ніж чекати в черзі! Пацієнти, які зареєструвались на прийом, будуть оглянуті саме в той час, на який вони записались.    check_box Натискаючи на кнопку «Підтвердити», я даю згоду на обробку персональних даних і погоджуюся c політикою конфіденційності