Про нас

Колібрі - маленька пташка з великим потенціалом. Колібрі відомі здатністю зависати в повітрі, швидко махаючи крилами. Вони можуть летіти назад, вертикально або зависати на місці.

У свою чергу, наш медичний центр «Колібрі» пропонує Вам ознайомитися із великими можливостями щодо відновлення та підтримання здоров’я маленьких пацієнтів, людей середнього та старшого віку.

Медичний центр «Колібрі» - клініка сімейного типу, створений для надання медичних послуг всім членам родини.

Ми надаємо консультативні, діагностичні, лікувальні послуги, орієнтуючись на протоколи, затверджені МОЗ України і відповідають стандартам Всесвітньої організації здоров’я.

Наші пацієнти звертаються до нас з будь-яким медичними проблемами, 80% з них вирішують сімейні лікарі. В команді з сімейними лікарями працюють педіатри, лікар акушер-гінеколог, невропатолог, дерматолог, дитячий ортопед-травматолог, масажисти.

За необхідності в медичному центрі «Колібрі» Ви можете здати аналізи, призначені лікарем.

Ми дотримуємось індивідуального підходу до проблем кожного пацієнта.

Спеціалізація нашого центру- вакцинопрофілактика населення.

У нас Ви можете захистити свою дитину і себе від інфекцій, які входять в календар щеплень України, а також тих, що рекомендовані ВООЗ.

Ми працюємо в середньому ціновому сегменті.

Також в нашому центрі Ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем і педіатром на безкоштовне обслуговування. Прийом декларантів з понеділка по п'ятницю з 9.00-14.00 по попередньому запису через адміністратора.

Запрошуємо Вас та Ваших діток в новий медичний центр «Колібрі».

Контакти

Ми знаходимось за адресою: місто Київ, проспект Григоренка, 15

Запис за телефоном: call +38 (068) 208-15-15 або call +38 (044) 358-50-07 або call viber:+38 (063) 547-05-77

Електронна адреса: kolibri.medcentr@gmail.com