Вакцинація проти жовтої лихоманки

Щеплення проти жовтої лихоманки - важкого вірусного захворювання, що передається через укус комара і характеризується високою температурою, ураженням внутрішніх органів, а також загальною сильною інтоксикацією організму. Зооантропоноз (поширеність) хвороби – Африка, Центральна та Південна (Латинська) Америка. Ліків від жовтої лихоманки немає, можна тільки проводити терапію, яка поліпшить стан пацієнта. Кращий спосіб запобігти смерті, яку несе жовта лихоманка – імунізація перед поїздкою до країн з епідочагами захворювання. Вакцину слід застосовувати не менше ніж за 10днів до відвідування ендемічної зони.

Інфікування жовтою гарячкою вагітної призводить до тяжких патологій головного мозку у дітей.Безпечність вакцини від лихоманки під час вагітності ще не вивчена, тому варто її робити тільки в разі крайньої необхідності, коли поїздку в епідемічну зону ніяк не можна відкласти.

Вакцинуванню підлягають діти від 9 місяців, у випадках епідемії допустимий мінімальний вік для імунізації знижується до 6 місяців. 

Вакцинація проводиться однократно.

Запишись до лікаря онлайн

Краще заздалегідь записатись на прийом до лікаря на визначений час та день, ніж чекати в черзі! Пацієнти, які зареєструвались на прийом, будуть оглянуті саме в той час, на який вони записались.


    check_box Натискаючи на кнопку «Підтвердити», я даю згоду на обробку персональних даних і погоджуюся c політикою конфіденційності