Сучасний спосіб життя часто призводить до скарг на болі в спині, хронічну втому, головні болі і дратівливість. Неприємні відчуття накопичуються з кожним днем все більше і надалі можуть вилитися в захворювання, остеохондроз, сколіоз, слабкість м’язового корсету спини.
Біль в спині - це широко розповсюджена проблема. Найчастішими причинами є хронічний м'язовий спазм, нерівномірне навантаження і як наслідок порушея кровопостачання та інервації.
Хребетний стовп - гнучкий і міцний каркас нашого тіла, будь-яка проблема з ним може призвести до болю і незручності. Володарем цього неприємного дискомфорту можна стати всього за місяць, виконуючи одну і ту ж роботу, навантажуючи одні й ті ж м'язи щодня. Це стосується навіть тривалого сидіння за комп'ютером: фізичного напруження немає, але є постійне статичне навантаження на одну і ту ж групу м'язів. Зміни в м'язах спини і хребті (остеохондроз, протрузії, екструзії) мають негативний вплив на роботу внутрішніх органів (шлунку, кишечнику, серця….), оскільки їхню роботу конролюють нервові закінчення корінців спинного мозку.
Масаж спини, шийно-комірцевої зони допомагає відрегулювати функціонування багатьох систем і органів. Спина займає більшу частину поверхні нашого тіла, тому через неї масажист буквально контактує з усім організмом.
Класичний масаж спини, шийно-комірцевої зони дозволяє зняти надлишковий тонус з м'язово-зв'язкового корсету, зняти м'язові блоки і спазми, сприяє виробленню біологічно активних речовин, тканинних гормонів, прискорює обмінні процеси в тканинах і в усьому організмі, покращує циркуляцію крові і венозний відтік крові, зменшуються набряки. Як результат – краще самопочуття. Масаж спини - покращує здоров'я. Це процедура, яка зарядить Вас енергією і відновить сили, покращить загальний стан організму
Загальний класичний масаж всього тіла має комплексний вплив на організм, тобто будь-яке механічне подразнення, що наноситься одним із прийомів масажу (поглажування розтирання, розминання, вібрація), діє як на місці його нанесення, так і завдяки наявності нервово-рефлекторних зв’язків цієї ділянки з центральною нервовою системою, впливає на функціональний стан всього організму.
Вплив масажу на м’язову систему полягає у збільшенні скорочувальної здатності, сили і працездатності м'язів, швидкості перебігу відновних процесів, нормалізації тонусу м’язів, розсмоктуванні крововиливів і набряків, прискоренні процесів регенерації, відновленні еластичності м'язів.
Також Ви зможете відмітити позитивний вплив на суглобово-зв’язковий апарат: покращення еластичності і міцності зв’язок та сухожилків, покращення рухливість у суглобах, знижується ризик розвитку контрактур.
Поліпшуючи кровопостачання суглобів він стимулює утворення і циркуляцію в них синовіальної рідини, запобігає патологічним змінам у хрящовій тканині та морщенню суглобових сумок.
знімається напруження, зменшуються болі в спині, стимулюється метаболізм, змешуються набряки, прискорюється спалювання жирів, поліпшуються обмінні процеси, з'являється бадьорість і нові сили. Також масаж має розслаблюючу дію на весь організм, що позитивно впливає на психіку людини в умовах сучасного життя та наслідків урбанізації.
«Бонусом» є те, що під час масажу активно продукуються гормони щастя -ендорфіни, тому заряд бадьорості і гарного настрою після сеансу масажу, виконаного нашими фахівцями - гарантовано!
Шийно-комірцева зона - одна із зон нашого тіла, яка найчастіше піддається негативним факторам навколишнього середовища.
Хребці мають меншу масу, міцність, а м'язово-зв'язковий апарат не такий міцний, як, наприклад, в грудному або поперековому відділі.
Є в ньому і своя особливість: через шийні хребці проходять судини –
хребтові артерії та вени, що беруть участь у кровопостачанні головного мозку. Порушення кровообігу в голові призводить до зниження зору, слуху, частих головних болів, аж до мігрені, вегето-судинних порушень, збоїв циклу сну і неспання, та інше. Статична і неправильне положення голови під час роботи або домашніх справ викликає спазм, стискання судин і нервових структур в ділянці шиї. Цей процес супроводжується вираженим болем в області плечей, лопаток,шиї і навіть голови.
Після цього виникають проблеми з артеріальним тиском, порушення кровопостачання, неврологічні симптоми і збої у функціонуванні внутрішніх органів і систем організму.Перше, на що має бути спрямована відновна терапія, так це зняття м'язового спазму і набряку.
Масаж шийно-комірцевої зони і плечей - це дієвий метод,що дозволяє змешити застійні явища, набряклість і порушення в роботі м’яких тканин.
Користь від масажу комірцевої зони велика, адже ефект включає в себе, крім поліпшення мікроциркуляції тканин, ще й зміцнення м'язового корсету шиї, зняття м'язового спазму, потужний рефлекторний вплив.
Після проведення першого масажу в нашому закладі Ви безумовно відчуєте поліпшення Вашого самопочуття, позбудетеся від тяжкості в плечах і відчуєте певну свободу в рухах голови і рук. А після проходження Повного курсу масажу шийно-комірцевої зони хворобливі відчуття не Будуть заважати насолоджуватися життям.
Краще заздалегідь записатись на прийом до лікаря на визначений час та день, ніж чекати в черзі! Пацієнти, які зареєструвались на прийом, будуть оглянуті саме в той час, на який вони записались.